Mody przychodzą i odchodzą, dlatego stawiam na klasykę.

Nazywam się Marcin Kamiński.

W zdjęciach cenię naturalność, dobry smak i wyczucie momentu.
Świetnie czuję się w reportażu jak i na sesjach plenerowych.

W swoich fotografiach chcę przekazać wam ulotność chwili, wielką dawkę emocji i chemii, która wydobywa się z was w dniu ślubu.

Fotografią ślubną zajmuję się od ponad 10 lat. Setki wykonanych ślubów i tysiące przejechanych kilometrów to doświadczenie i profesjonalizm, który gwarantuje Wam usługę na najwyższym poziomie.

Stwórzmy razem coś pięknego!

FAQS Najczęściej zadawane pytania

• Ile kosztuje usługa?

Najczęściej proponuję kilka stałych pakietów. Oczywiście możemy dostosować Ofertę indywidualnie do Waszych potrzeb. Wypełnijcie formularz kontaktowy, podając jak najwięcej danych, tak abym mógł przygotować dla Was najlepszą propozycję.

• Jak długo fotografujesz śluby?

Fotografia jest moją pasją od ok. 20 lat. W 2009r. rozpocząłem szeroko pojętą działalność fotograficzną i od tego czasu wykonuję zdjęcia ślubne.

• Ile czasu pracujesz w dniu ślubu?

Czas pracy dostosowuję do Waszego dnia ślubu, niemniej staram się pracować maksymalnie 12 godzin.

• Jak długo będziemy czekać na zdjęcia?

Najczęściej materiał jest gotowy w ok. 2-3 tygodnie od daty uroczystości. Maksymalny termin na oddanie materiału to 65 dni.

• W jakiej formie otrzymamy zdjęcia?

W pierwszej kolejności tworzę dla Was prywatną galerię internetową, którą możecie udostępniać bliskim, pobierać z niej zdjęcia i umieszczać je bezpośrednio w mediach społecznościowych. W galerii możecie także zamawiać dodatkowo albumy i druki.

• Czy wykonujesz sesje narzeczeńskie?

Jasne :) Taka sesja to świetna sprawa. Możemy spotkać się przed ślubem i wykonać krótką sesję w wybranej lokalizacji. Pozwoli wam to oswoić się z aparatem i przekonacie się, że wszystko odbywa się bezstresowo.

• Jak zarezerwować u Ciebie termin?

Ostateczną formą rezerwacji jest Umowa, którą można sporządzić na osobistym spotkaniu ale także drogą elektroniczną. Możemy umówić się na kawę lub porozmawiać telefonicznie czy online.

• Czy pracujesz tylko w Lublinie i okolicach?

Śluby wykonuję w całej Polsce. Podobnie sesje plenerowe. Jestem także otwarty na dalsze wyjazdy. Chętnie powłóczę się z Wami po Górach lub pięknych plażach.

CLOSE MENU